Igazi nyári időben kezdődött az idei évi Erzsébet táborunk Fonyód ligeten. A tavalyi évhez hasonlóan 50 lelkes tanulónkkal indultunk útnak. A megérkezéskor láttuk, hogy rengeteg változás történt a táborban tavaly óta a gyerekek legnagyobb örömére. A tábor területén felállított trambulin, a kalandpark, újdonság volt az idén. Szálláshelyünk a főépület tetőterében volt, örültünk annak, hogy mindannyian ezen a szinten kaptunk helyet, és nem kellett idegenekkel osztoznunk. Viszont kevésbé volt örömteli a hőmérséklet, ami fogadott minket. Nagyon meleg volt. Viszont az első este megérkezett az a vihar, ami kellemessé tette másnapra a levegőt.

Rengeteg program közül válogathattunk most is. Séta hajókáztunk, sárkányhajóztunk. Vidám perceket tölthettünk el a Balatonon felállított vízi kalandparkban. Kincskeresésen vettek részt a táborozók.

A tábori olimpián nagy létszámban vettünk részt. Rengeteg érmet szereztünk. Büszkék vagyunk kis sportolóinkra. A foci bajnokságon mindkét korcsoportban 4. helyezést értünk el. Ez azért is nagyon szép eredmény, mert közel 20 csapat indult. Néhány gyermek indult a tábori váltó futáson is, ahol szintén dobogós helyet értünk el.

Vonatoztunk, felgyalogoltunk a gömb kilátóhoz. meglepetésként bobozhattak a gyerekek. Ez azért volt hatalmas élmény, mert a legtöbben először próbálták ki ezt a nagyszerű „közlekedési eszközt”.

A hat nap alatt sok-sok élményt szereztünk. Hazafelé megálltunk Dinnyésen, ahol ellátogattunk a Várparkba.

Igazán nagyszerűen telt el ez a hat nap.

Reméljük jövőre is sikerül legalább 50 gyereknek felejthetetlenné varázsolni a nyári szünidőt e nagyszerű tábor segítségével.

Igazán nagyszerűen telt el ez a hat nap.

Hírek - 2016/2017