2021. november 3-án ünnepélyes keretek között avattuk fel iskolánk, a nyár folyamán felújított folyosóit. 280 négyzetméteren csúszásmentes járólapokból áll a szép, új burkolat. A fejlesztés a Magyar Falu Program támogatásából valósult meg, amelynek kedvezményezettje a Ceglédi Tankerület által iskolánk volt 5,4 millió forint értékben. Eseményünkön részt vettek: Czerván György országgyűlési képviselő, Fodor Gábor, a Ceglédi Tankerületi Központ igazgatója, Katonáné Barna Zsuzsanna, tankerületünk köznevelési, jogi és humánpolitikai főosztályvezetője és Haraszti Imre polgármesterünk. Hálásak vagyunk Czerván György országgyűlési képviselő úrnak és tankerületünknek, hogy támogatták a folyosóink burkolatcseréjét.

Mindenkinek köszönjük a részvételt, a támogatást, bízva a további közös fejlődésben, megújulásban!

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022