A nap hangulatkeltéssel indult, megnéztünk néhány mesét különböző foglalkozásokkal kapcsolatban. Beszélgetőkörben minden gyerek elmesélte a szülei foglalkozását, munkáját. Utána csoportmunkában dolgoztunk: érdekes feladatokat kaptak a csapatok a különböző munkákkal kapcsolatban: volt puzzle, összekötős, válogatós feladat. Szépen együttműködtek a játékos feladatok megoldása közben. A napunk fénypontja Jázmin anyukájának videója és beszámolója volt a Csokigyárról. Nagy érdeklődéssel figyeltük az előadást! A témával kapcsolatban tesztet töltöttek ki az osztály tanulói, amit ügyesen megoldottak. Következő programunk a séta volt a faluban, ahol több munkahely előtt megálltunk és beszélgettünk az ott folyó munkákról. Pl. ABC, posta, Éva néni boltja, Idősek Otthona, tornaterem építésének helyszíne. Ebéd után színezőkkel töltöttük az időt.

A nap második nagy eseménye volt a csokigyári kóstoló! Nagy örömmel és jó étvággyal ették a 2. osztályosok az ajándékba kapott finomságokat! Tartalmas és jó hangulatú napot töltöttünk együtt.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022