Végre újra megrendezhettük hagyományos programunkat az iskolába csalogatót. 25 kis jövendő első osztályos csemete látogatott el iskolánkba. A köszöntő után kis ízelítőt mutattak be 1. osztályosaink néptánc tudományukból. Rozi néni vezetésével fantasztikus produkciót láthattunk. Ez után négy helyszínen négy csoportban ismerkedtek az iskolai élettel a kicsik. Végig sétáltak az iskola épületén, kipróbálták az udvari játékokat, satírozhattak képet és betekinthettek a könyvtárba is. Ez után az 1. b. osztályosok előadásában megnézték A szívtelen csigabiga c. mesejátékot. A negyedikesek kis szívecskével kedveskedtek az ovisoknak. Beülhettek az iskolapadokba is, ahol a két tanító nénivel egy picit iskolásat játszhattak. Igazgató néni is megajándékozta a gyerekeket, ezzel zárult ez az igazán tartalmas program. Leendő elsőseink azzal búcsúztak, hogy már nagyon várják az iskolát. Mi más bizonyíthatná jobban, hogy nagyon jól sikerült ez a délután.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022