Itt a farsang, áll a bál…

Ebben a tanévben is rendhagyó körülmények között zajlott az alsós farsangi bál. Osztály szinten került megrendezésre a mulatság, de ez nem csökkentette a gyerekek jó hangulatát, sőt, inkább fokozta. Egyetlen pici gond volt, hogy első  A osztályos gyerekeink a karantén miatt most kimaradtak ebből, de a jövő héten annál nagyobb lelkesedéssel pótolják majd. És hogy ne legyenek szomorúak, mi első B-sek kis süteménnyel kedveskedtünk az ott lévő néhány gyereknek.

A csodálatos tavaszi idő lehetővé tette, hogy az udvaron jelmezeseink felvonulhassanak és megmutathassák  egymásnak a csodálatosabbnál csodálatosabb maskarákat. A szülők jóvoltából rengeteg finomság közül válogathattak a bálozók. Köszönjük szépen.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022