2017. február 10.

Nagykáta, Váci Mihály Katolikus Általános Iskola

A 2017. évi Kazinczy Ferencről elnevezett "Szép magyar beszéd" szépkiejtési versenyen négy diákunk indult: Kovács Luca 5. osztály, Juhász Dóra 6. osztály, Győri László Zsolt 7. osztály, Orbán Márk 8. osztály. Idén 20 versenyző mérte össze tudását.

Nagy örömünkre Győri László Zsolt a 7-8. osztályosok korcsoportjában 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Sárköziné Jancsovics Mária.

2017. február 10.

Nagykáta, Váci Mihály Katolikus Általános Iskola

Az 5-6. osztályosok korosztályában sajnos nem sikerült bekerülni az élmezőnybe, mindkét diáklány megfázása, náthája ellenére szó szerint lázasan készült a versenyre és remekült helytállt.

Minden résztvevő oklevélben, a díjazottak könyvjutalomban is részesültek.

Gratulálunk minden versenyzőnek, a díjazottaknak!

Hírek - 2016/2017