A korábbi évekhez hasonlóan idén is a hetedik osztály kapta a megtisztelő feladatot, hogy műsorral készüljön az 1848 – 49 forradalom és szabadságharc emlékére. Verssel, prózával, énekkel és tánccal tisztelegtek ifjú forradalmáraink és hallhatatlan hőseink előtt.

Az ünnepségre március 14 – én került sor. Reggel 8 órakor az iskolásoknak álltak színpadra a művelődési házban, este 6 órakor pedig községi keretek között szerepeltek ismét. Az este a kopjafánál ért véget, ahol egy köszöntő verset követően koszorúzással és gyertyagyújtással emlékezett meg a község nemzeti ünnepünkről.

Hírek - 2016/2017