Október 8-án együtt kirándult a 7. és a 8.a osztály. Úti célunk Poroszló - Ökopark.

Nagy érdeklődéssel indult el a két osztály és az osztályfőnökök is, hiszen olyan helyre mentünk, ahol még egyikünk sem volt. Kíváncsian szálltunk le a buszról. Amikor megláttuk a főépületet és környéket, bizony csak ámultunk. A 6000 millió forintos beruházással létrehozott projekt valóban csodás látványt nyújtott a Tisza-tónál.

Mindent bele csomagunkkal először birtokba vettük az "öko" vízi játszóparkot!

Ezután megnéztük Európa legnagyobb édesvízi akváriumát és kiállítását. Majd 3D-s csodás természetfilmmel lettünk gazdagabbak az "ökopark " mozijában. Végül a szakadó eső ellenére elindult az 50 perces hajótúra. Itt mesés vízi környezetben láthattunk vízi madarakat és növényeket.

Bár nyakig vizesek lettünk, de nagyon nagy élménnyel értünk vissza.